מתי אלמד לבחור נכון?

לכולנו יש את הרגעים האלה בחיים שאנחנו צריכים לבחור.

לבחור האם לשנות כיוון בקריירה,
לבחור האם אני ממשיך במערכת יחסים הזאת או לא,
לבחור את הדירה הנכונה,
לבחור מה לאכול צהריים,
לבחור חדר כושר,
לבחור את הצעד העיסקי הבא והנכון
או לבחור מה היעד שלי בחיים.

על מה נדבר?

מהם האתגרים שמקשים עלינו לבחור את מה שבאמת טוב לנו?

למה אנחנו חוששים מבחירות ״גורליות״? 

מה יעזור לנו לעשות את הבחירות הכי מדוייקות שתומכות את מסלול החיים שאנחנו רוצים?

נחשוף בפניכם את שיטת m:power וכלי ייחודי ליצירת שינוי – הפעלת שמע מדידטיבית

בחירות הן חלק בלתי נפרד מכל רגע בחיים שלנו
ואין סיבה שכל רגע כזה יבלבל אותנו או יאיים עלינו.

אפשר ללמוד לבחור נכון.
איך עושים את זה?

מלאו פרטים והרשמו לוובינר ״לבחור נכון״ שיתקיים ביום רביעי, ה-6.7.2022, בשעה 20:00

מתחילים בעוד...

ימים
שעות
דקות
שניות

את מי תפגשו בוובינר

תמי רוזנטל שכן טוב

נשואה ואמא לשלושה ילדים. עוסקת בטיפול, חינוך, ייעוץ ובהדרכת הורים. מומחית MA באבחון וטיפול בלקויות למידה וקשב, מאבחנת דידקטית, מטפלת מומחית של גישת Extra Lesson – גישה התפתחותית הוליסטית של חינוך ולדורף, מטפלת בשיטת Bal-A-Vis-X לאינטגרצית תנועה-גוף נפש, מטפלת בשיטת לוהאר-טיקה. ותק של כ-20 שנה במערכת החינוך ובהדרכת צוותי חינוך וטיפול. בעלת קליניקה לטיפולים אישיים, חברה בארגון בינלאומי IMO לייעוץ ארגוני.

משמעות בשבילי:

״משמעות עבורי היא כוח פנימי, אי של יציבות ושקט בתוך הגלים של החיים. כשאני עוצרת לרגע את שטף היומיום ושואלת את עצמי: מה באמת חשוב לי בחיים? פתאום נהיה לי שקט, נדלק בי מצפן פנימי, אני נזכרת ברצונות שלי, במשאלת הלב, בדברים שאני אוהבת לעשות! החיבור למשמעות ביומיום מזכיר לי לא לתת לחיים שלי לחלוף על פניי בזמן שאני עושה  כביסה או מסיעה את הילד שלי לחוג- אלא לחוות אותם במלאות עם כל האתגר והיופי שבהם״.

סיון קסלר

בת 26. עוסקת כבר 6 שנים בטיפול בעזרת כלבים ומלווה ילדים, נוער ומשפחות בתהליך של טיפול והעצמה בעזרת כלבים. מפתחת ומנחה את סדנת ״dogwork״ וסדנת ״כלבנות טיפולית מעמיקה״. מנחה סדנאות של שיטת  ״החופש לחיות״.

משמעות בשבילי:

״מאז שאני קטנה פעולות חסרות משמעות העסיקו אותי וכל הזמן הרגשתי את הצורך לפקפק ולשאול למה דברים קורים. פגשתי את זה במסגרות החינוך בהן למדתי, במערכות יחסים, באמונות ותפיסות עולם וגם בההתנהלות שלי בחיים. תמיד היה נראה לי שמשמעות זה דבר שאני צריכה להרגיש ואם הוא לא בא לי טבעי, זה פשוט לא בשבילי. היום אני יודעת שמשמעות זה דבר שניתן ליצור ולתת לכל רגע בחיים. דווקא היום, כשאין אף מסגרת/מורה/מנהל/בוס שיגידו ויכתיבו לי, אני מבינה עד כמה נושא המשמעות זה הדבר שהכי חשוב לי לטפח. ברגעים בהם לא ידעתי, לא הרגשתי, לא הבנתי או לא הצלחתי להתניע – הבחירה במשמעות תמיד הייתה התשובה״.