ריפוי עומק והתחדשות

קורס למטפלים מבית האוניברסיטה הקוסמית

התקופה בה אנו חיים, מציבה בפנינו כבני אדם אתגרים וטלטלות שאיתם אנחנו מתמודדים ועל אחת כמה וכמה בתוך הקליניקה כמטפלים.

העולם שלנו הופך בלתי יציב, אירוע רודף אירוע, המציאות משתנה לנגד עינינו, הביטחון הקיומי מתערער, ובעבור רבים החיים הופכים להיות מורכבים
ומלאים בהתמודדות וקשיים נפשיים.

כותרת

רבים חווים ערעור של המוכר והידוע ומתוך כך מחפשים אחר משמעות פנימית והכוונה תודעתית ורוחנית שהינה מעבר לזו השכלתנית והרפואית.

ערעור הסדר הקיים, השינויים בשוק העבודה, והחיים בצל הקורונה דוחפים אנשים אל הקצה ופעמים רבות מאלצים אותם להתחיל מחדש.

כאמור זוהי מציאות מאתגרת, אך היא יכולה להפוך לחלון הזדמנות.

כמטפלים אנו נדרשים לספק סל רחב של פתרונות וכלים שלאו דווקא נדרשנו להם בעבר, ולצד הרצון הגדול לסייע למטופלים, בפועל לעיתים אנחנו מוצאים את עצמנו עם מענה חלקי ולא שלם כמו שהיינו מייחלים לו.

בכך נדרשת גישה טיפולית הוליסטית המחברת בין תודעה ומודעות אל הגוף, הנפש והמימוש העצמי ומסייעת לאנשים למצוא את דרכם וליצור רווחה נפשית שיש בה מהות, תכלית ויכולת להתפתח במסלול חייהם ולהגשים עצמם באופנים חדשים.

שיטת הטיפול לוהאר טיקה נועדה להעניק למטפלים כלי הוליסטי המתאים
לתקופה הנוכחית על שלל האתגרים שהיא מביאה.

שיטת הטיפול לוהאר טיקה, מהווה מחד כלי העומד בפני עצמו ומאידך היא יכולה להשתלב בתוך ארגז הכלים הקיים של המטפל, לשדרג ולהרחיב אותו.

ברוכים הבאים לעתיד העולם הטיפולי

ברוכים הבאים לעתיד העולם הטיפולי – שיטת הטיפול העוצמתית, העמוקה והמהירה לוהאר טיקה, מיועדת למטפלים מנוסים המעוניינים להעשיר את ארגז הכלים הטיפולי שלהם ולהביא את העתיד אל ההווה.

מעל 300 מטפלים שונים כבר בחרו לעבור את תהליך ההכשרה, עושים שימוש בשיטה ומשלבים אותה לתוך הקליניקה שלהם.

מה זה לוהאר טיקה?

דרך הבנת משמעות שם השיטה, ניתן להבין מעט מהי מהותה:
לוהאר = תיאום כל החלקים השונים בתוכנו לאמת משותפת.
טיקה = כוח החיים

תהליך הטיפול רותם את כוח החיים של האדם (אנרגיה עוצמתית מאוד) על מנת ליצור
״יישור קו״ פנימי של כל החלקים השונים שמרכיבים אותו.

עוד על השיטה

זוהי שיטה אינטגרטיבית הנוגעת בכל הכוחות המקושרים לאדם (הגוף-הנפש-מודעות האדם-השדה האנרגטי שלו). השיטה מתחילה בעבודה מודעתית, משפיעה על הנפש, רותמת אנרגיה ותדרים חדשניים ועוצמתיים (המועברים בטיפול) ומשלבת מגע בנקודות עוצמה בגוף.

כל אלו מסייעים ליצור יישור קו בין כל הכוחות הקיימים באדם כך שכולם פועלים יחדיו על מנת ליישם את השינוי בפועל, הלכה למעשה, מרמת המחשבות, הרגשות, ההתנהגות ועד לרמת התאים הביולוגיים.

לוהאר טיקה היא שיטה קצרה (4 מפגשים בלבד), אשר מאפשרת ליצור שינוי ארוך טווח.

4 מפגשי הטיפול יוצרים שינוי עומק המשפיע על כל תחומי החיים. חשוב כמובן לציין שתנאי הכרחי להצלחת הטיפול טמון ביכולת המטפל לברר עם המטופל את הצורך באופן מדויק וברור. הכלים לבירור המדויק, ולהצלחת מימוש הפוטנציאל, מועברים בקורס.

השיטה נוגעת, בגרעין המהות של האדם ועובדת עם אנרגיית החיים שלו ולכן יכולה לסייע ולגעת במגוון רחב של נושאים אשר מושפעים מכך: זוגיות, צמיחה אישית, התמכרויות, יצירת שינויים בחיים, תהליכי ריפוי ממחלות וכאבים, איזון הורמונלי, פחדים וחרדות שונים, תהליכים נפשיים כלליים (למשל חוסר שביעות רצון/חוסר סיפוק/תסכול), תהליכי השלמה ועוד.

השיטה פועלת ומשפיעה על ארבעה מישורים במקביל – על התודעה והמודעות (מסייעת לאדם לעבור תהליך של שינוי תפישה לצד בירור וקבלת הבנות לקראת תהליך השינוי שלו), על הנפש (מחשבות, רצונות ורגשות), על הגוף הפיסי (עד לרמת התאים הביולוגיים), ועל השדה האנרגטי האישי (המערכת האנרגטית של האדם).

העבודה עם אנרגית החיים של האדם והרתימה שלה לתהליכי שינוי ושיפור, מתאימה למגוון רחב של קהלים: מבוגרים, ילדים (מעל גיל 3), אנשים עם מוגבלויות שונות – פיזיות, קוגניטיביות, התפתחותיות, וגם לאנשים המצויים בשלהי חייהם (תהליכי השלמה). כמו כן, השיטה משתלבת בקלות ובהרמוניה עם שיטות טיפול אחרות – אנרגטיות, מודעותיות ו/או פיסיות.

השיטה מובילה לחיבור ישיר לנשמה. זהו תהליך המוביל לתחושת שלמות עצמית, ריפוי ומימוש, מסייע לאדם לברר ולמצוא את ייעודו ואת הרצון האמיתי והכן שלו, ואף עוזר להציף אמונות ותפישות מגבילות שהאדם אינו ער להן אך בפועל הן מנהלות אותו.

מאחר והשיטה הוליסטית ונוגעת בכל המהות האנושית, על כלל חלקיה, היא יכולה לתת מענה למגוון רחב של נושאים ומצבים בחיים

תכנית ההכשרה לטיפול בשיטת לוהאר טיקה מיועדת למטפלים הרוצים להעצים את יכולת הסיוע לאלה המגיעים לקליניקה שלהם, ולהעשיר את ארגז הכלים שלהם.

התוכנית מתאימה למטפלים מוסמכים בשיטות שונות, בעלי קליניקה פעילה, מלאי סקרנות ותחושת שליחות, שרוצים את הטוב ביותר עבור המטופלים שלהם, ומוכנים להשקיע בעצמם כמטפלים ובסל הכלים שלהם על מנת לעשות את זה.

מטפלים המאמינים שהעולם הטיפולי הוא מרחב של התפתחות ללא תקרת זכוכית הן עבור המטפל והן עבור המטופל ופתוחים לגישה חדשנית ורחבת יריעה.

מטפלים שרוצים לקבל כלים עוצמתיים, ולפתוח צוהר לשיטת אבחון וטיפול חדשנית מבית האוניברסיטה הקוסמית.

התהליך המלא מורכב מ-4 מפגשי טיפול, הכוללים:

 • שיחה לבירור הנושא והרצון של המטופל
 • עבודה עם מודלים לבירור הכוחות הפנימיים המסייעים למימוש הרצון והבולמים אותו
 • פעילות אנרגטית באמצעות מפתחות וסמלים
 • טיפול על גבי מיטת טיפולים הכולל מגע בנקודות עוצמה בגוף הפיסי

 

אז איך מצטרפים ומתי?

מסלול ההכשרה הקרוב יצא לדרך ב-2/9/2022.

ההרשמה כרוכה בתעודת הסמכת מטפל.

מיד בתום החלק הלימודי של הקורס, על מנת להצטרף לקהילת המטפלים שלנו, תתקיים הסמכה הכוללת סטאז׳ מעשי, הגשה של 4 תיקי טיפול ופגישת סופרוויז’ן.

הצטרפות לקהילת המטפלים בשיטת הטיפול לוהאר טיקה מאפשרת ליצור שיתופי נתונים, לקבל העשרות וריענון, מענה לשאלות ועוד.

לקבלת כל המידע על הקורס הקרוב נשמח לתאם פגישה אישית
להשארת פרטים לחצו על כפתור ההרשמה.

הקורס הקרוב מתחיל עוד...

ימים
שעות
דקות
שניות

להרשמה

מועדי המחזור הקרוב:
2-3/9 שישי-שבת | 16-17/9 – שישי-שבת | 1/10 יום שבת | 8/10 יום שבת

מלאו פרטים בתהליך קצר ונקבע לדבר יחד בסופו!
טענו והעלו כאן עד 2 תעודות הכשרה טיפוליות על שמכם. במידה ותרצו לחזור לשלב זה בהמשך לחצו ״הבא״ (בכל מקרה תדרשו לצרף תעודת/ות הכשרה לפני שיחת ההתאמה)

על תוכנית הלימודים "לוהאר טיקה"

הקורס מורכב מ-40 שעות הכוללות:

ארבעה ימי עיון בני 6 שעות כל אחד, בהם יובא המבוא לשיטה, מהות השיטה, המכלול שהיא מהווה, ההיבטים השונים בהם היא נוגעת וכניסה לעומק של כל אחד מהשלבים שלה. חלק זה חושף לרוחב יריעה הנוגע למהות האנושית ולהקשר שבתוכו מתקיימים החיים האנושיים על פני האדמה, ומחבר זאת למודלים המציגים פרספקטיבה חדשה ופותחים חלון אל מעבר לתקרת הזכוכית.

סיליבוס:

יום ראשון

 • הרקע להבאת שיטת הטיפול לוהאר טיקה
 • מבוא לשיטת הטיפול
 • המציאות של כדור הארץ
 • המערך האנרגטי של האדם
 • קבלת כלי לסריקה אנרגטית וקבלת מידע רלוונטי לטיפול

יום שני

 • מבוא לשיטת הטיפול
  יסודות העל – אלפא ואומגה
 • תהליך הטיפול בלוהאר טיקה
 • יצירת דרישה ודיוק הרצון לתהליך הטיפולי
 • פרוטוקול ראשון מהטיפול – שחרור של טראומות ומטעני עבר נפשיים ורגשיים
 • שלבים ראשוניים מרצף פרוטוקול הטיפול השלם של הלוהאר טיקה
 • קבלת מנחים ייעודיים

יום שלישי

 • הסבר על פרוטוקול הטיפול השלם של הלוהאר טיקה
 • המשך העמקה בשלבי הטיפול השלם – 
 • שיקום המערך האנרגטי של האדם
 • עבודת עומק על מערך הצ׳קרות של האדם

יום רביעי

 • המשך העמקה והשלמה של שלבי הטיפול השלם
 • הסבר על המפגש הסוכם את תהליך הלוהאר טיקה
 • קבלת כלי אנרגטי לתכנות שדות אנרגטיים לתמיכת המטופל לקראת סיום התהליך
 • היערכות לתחילת הסטאז׳

יומיים של סטאז’ מעשי בן 6 שעות כל אחד בהם נתרגל את השלבים השונים והכלים המרכיבים את השיטה, נדייק את אופן הטיפול בשיטה ונעמיק בחומר הנלמד ובחומרי העזר. בתהליך הזה המטפל יוכל להכיל את התודעה והמידע ולחבר אותם ליישום הפרקטי, ולצד זאת יתרגל את ההכלה האנרגטית המובעת במהלך הטיפול  ואת יישום התהליכים השונים .

רצף של 4 מפגשי טיפול “לוהאר טיקה” מלא ואישי עם מלווה מוסמך (טיפול אחד בשבוע באורך של כשעה, סה”כ כ- 4 שעות), זהו טיפול שהוא חלק מתהליך ההכשרה המאפשר למטפל לחוות את הטיפול בעצמו ולהבין את התהליכים אותם יעברו המטופלים שלו בטיפול בשיטה.

במהלך רצף המפגשים, המלווה מסייע למטפל להטמיע את עקרונות השיטה הן ברמת התשאול והתהליך המודעותי עם המטופל והן ברמת ההולכה האנרגטית וההשפעה על נקודות העוצמה בגוף האדם המזרימות כוח רב אל הגוף והנפש.

ליווי צמוד כחלק מההכשרה במהלך הלימודים על-ידי צוות מלווים מוסמך. הצוות המסור שלנו, שמאחוריו ניסיון רב בשיטה ובתהליכי טרנספורמציה, ילווה אתכם ויעניק לכם מן הידע והתובנות שלו כך שתקבלו מענה לכל שאלותיכם ותוכלו להתרועע בעצמכם עם התהליך שתעברו.

חומרי הלימוד כוללים – ספר “לוהאר טיקה” המביא רוחב יריעה על כל החומר הנלמד בקורס, כרטיסיות עבודה המפרטות את שלבי הטיפול השונים כולל איורים מפורטים לנוחות המטפל ומחברת אישית לכתיבה.

הסמכה הכוללת הגשת ארבעה תיקי טיפול לארבעה טיפולי לוהאר טיקה מלאים ופגישת סופרויז׳ן עם אחד ממנחי הקורס. בוגרי הקורס יהיו רשאים לטפל בשיטה מיד לאחר סיום ההכשרה והסטאז’ וקבלת ההסמכה.